Ahoj, podzime!

By Veronika - 20:31


Pinterest


Když slyším, jak nám na terase bubnují kapky deště, musím uznat, že už je to vážně tady. Ale mně to ani trochu nevadí, podzim mám totiž ráda a vždycky se na něj těším :) Fashion weeky, vrstvení, kotníčkové boty... Nemůžu si pomoct, ale vždycky mě to nabije energií a chutí do nových věcí a velkých změn.
V dnešním inspo postu vás ale do velkých změn lanařit nebudu, možná právě naopak. Bomber jacket totiž není žádná novinka. Nový ale může být způsob, jak ji nosit. Že nemáte odvahu? Třeba vám těchto pár bodů pomůže.1. Noste ho rozepnutý
- ano, přesně tak. Pokud nejsou mrazy, nebo nefouká vítr tak, že by vám ho odnesl, nezapínejte ho. Nebo aspoň ne úplně. Vždycky bude vypadat ležérně a ne tak upjatě, pokud dáte najevo, že si z toho děláte tak trochu legraci. A dokud to počasí dovolí, přehoďtě ho jen tak ledabyle přes ramena a outfit á la "vzala jsem příteli bundu a šla" je na světě.

Pinterest

2. Noste ho ke klasickým kalhotám
- není nutné si automaticky brát džíny, nebo kožené kalhoty se cvoky. S klasickými "slacks" (hledejte třeba v H&M) ve zkrácené délce bude vypadat skvěle a rozhodně víc žensky, než s těmi džínami.

                                                                                    3. Výšivky a aplikace
- letos platí pro výšivky absolutně na všem zelená jako nikdy, tak toho využijte. Pokud mátemáte pocit, že bomber je na vás pořád ještě hodně pánský prvek, jsou květinové výšivky krásný způsob, jak ho zjemnit. A říct okolí, že je opravdu váš a ne toho přítele. To samé platí pro nejrůznější aplikace nebo třeba perly, které se letos taky zabydlely téměř všude.

Pinterest


 
4. Barva
- černá je klasika, kterou rozhodně nic nezkazíte. Pokud ale zvolíte například starorůžovou nebo béžovou, budete vyčnívat z davu a nikoho ani nenapadne, které části společnosti byla tahle bunda původně určená.


Pinterest


                                                                                        5. Univerzálnost
- s psaníčkem, kabelkou přes ramenou nebo koženým batůžkem? Bude vypadat pokaždé jinak, přitom stylově. Na party, do práce, na pochůzky po městě... Taky máte rády kousky, které můžete kombinovat navzájem a mít tak spoustu možností? Pak už víte, kterou bundu si letos na podzim pořídit.


Tak co, že to stojí alespoň za zkoušku? :)

V. 

  • Share:

You Might Also Like

0 thoughts