Fall Basics

By Veronika - 17:59

Follow my blog with Bloglovin

Krásný čtvrtek přeji! Jak zvládáte ty první pořádné ranní skoromrazy? Přesto, že kalendářní zima se nám přihlásí až za měsíc a kousek a přes den se občas ještě sluníčku daří vyhnat rtuť teploměru nad pět stupňů, pomalu už vytahujeme zimní kousky z hloubi šatníků. A to je právě ten správný čas podívat se na to, co byste měly pověsit na ramínka hodně dopředu, popřípadě po čem se podívat v obchodech. Mimochodem, příští pátek 24.11. je opět Black Friday, což znamená jediné - pokud jste si některé must have svršky této sezony ještě nepořídily, máte skvělou příležitost doplnit si garderobu - a taky pěkně ušetřit. Ať už sháníte vlněný kabát, kašmírový svetr, nebo třeba ten super cool klobouk, buďte připraveny!

A co že byste rozhodně měly vyndat ze svých (někdy možná i maminčiných) skříní?Faux Fur Coat

Pinterest

Nebo prostě umělý kožich, chcete-li. Někomu možná přijde dost okázalý, někomu možná přímo nevkusný a spousta lidí si nejspíš řekne, že "tohle nosila moje babička do divadla". Já bych to ale neviděla tak černobíle :) Fakt, že se kožichy hojně nosily v dobách minulých, kdy právě naše babičky nechodily do divadla v džínách a mikinách, je zprávou sám o sobě. Ať už kožichům fandíte, nebo po nich třeba jen pokukujete a přemýšlíte, jestli byste takový statement kousek, jakým kožešiny bezesporu jsou, unosily, radím vám jedno - zkuste to. Ten pocit, který z něj budete mít, vám napoví víc, než tisíc článků. Možná se k němu už nikdy nevrátíte, možná si je zamilujete a možná je vytáhnete jen jednou za rok na ples či do divadla... Mně se kožichy zalíbily nějak výrazněji až letos. Asi jsem k tomu musela dozrát, nebo co. Kromě toho, že bych si ho vzala (asi dost na klasiku) k večerním splývavým šatům a psaníčku na vánoční večírek, mě neskutečně baví k těm obyčejným věcem, které přímo volají po oživení. A to je taky hlavní zásada u jakéhokoliv kožichu jakékoliv barvy, střihu, délky "chlupů" - hlavně jednoduše. K džínám a biker boots, čepici na hlavu a batůžek na záda? Proč ne. Jo! a neberte si k němu už žádný další chlupatý doplněk, ať nevypadáte jako ségra yettiho.
Hledejte třeba tady nebo tady.


Studded Boots

Pinterest

Všechny milovnice bot, můžete jásat. Pokud ještě nemáte pár těch pořádně "ocvočkovaných", máte skvělou příležitost vyrazit do obchodu. Ale radši až ten příští pátek, aby vás vaše polovičky a peněženky moc neproklínaly.
Jsem si jistá, že letos nebude problém najít ty vaše dokonalé, vysněné a perfektně padnoucí - jsou totiž všude. Zkuste Zaru, Mango, nebo jakoukoliv obuv a určitě vám něco padne do očka :) Mým snem jsou ty ikonické Chloé, ale to  bych potřebovala nejdřív mít doma tiskárnu peněz... Takže jsem zalovila ve vodách pro "obyčejné smrtelníky" a i já našla ty své (které skoro nesundávám a jistě je tu taky brzy uvidíte).
Co třeba tyto anebo tyto?


Men's Blazer

Pinterest

Pokud má váš přítel/manžel/milenec, nebo vlastně kdokoliv, do jehož skříně máte přístup, sako v šedých odstínech, berte ho. Zvlášť letos je to super hot trend a mně se tak líbí! Skvělé na tomhle kousku je, že vám  bude tak trochu oversized, což přesně chceme pro ten správný casual look. Vezměte si pod něj obyčejné tričko na nošení do práce, nebo krajkové tílko na večírek, v každém případě budete nepřehlédnutelné. Hledejte opět v tradičních řetězcích, letos je jich všude tolik, že vás budou oči přecházet.
Hledáte? Zkuste třeba tohle anebo toto.


Hats

Pinterest

I když se říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy, občas je ve vlastním zájmu musíme schovat pod nějakou tu pokrývku. Ať už je ten zájem spojený s teplotou pod bodem mrazu nebo přeleženou ofinou, každopádně se hodí mít něco v záloze. Já jsem si před pár lety zamilovala klobouky a jsem ráda, že se stále drží na žebříčku trendy věcí a všude je tak velký výběr. Přestože i v Praze na mě dost lidí kouká tak nějak trochu jako na blázna, nevadí mi to a dokonce si to i užívám. O to víc obdivuju vás, které nosíte klobouky v mnohem menších městech, kde podobné "divnosti" opravdu nejsou na denním pořádku. Klobouk dolů ;)
Dále pak nezapomeňme na hodně módní baker boy hat (pekařova čapka? :D já nevím, ty české názvy jsou občas úplně mimo), která představuje fajn oživení a určitě můžu doporučit ji alespoň zkusit. Třeba objevíte nový must have kousek právě pro vás :) Klasické beanies (prostě čepice nebo kulichy) jsou evergreenem a hodí se úplně ke všemu. Pamatujete na ten kožich z prvního bodu? ;)
Tipy třeba tady anebo tady.


Co vaše podzimní trendy, střídáte je? Nebo si jedete už několikátou sezonu v tom samém, ale dobrém? :) Mějte krásný prodloužený víkend!


V.

  • Share:

You Might Also Like

0 thoughts