Grey coat

By Veronika - 21:39
Krásný pondělní večer, moji milí! Jak jste si užili poslední před-adventní víkend? Já jsem si na seznamu dárků pro mé nejbližší odškrtla první kousky, koupila jsem naprosto úžasný balící papír, vyndala první vánoční dekorace a už se pomalu těším, jak bude po celém bytě vonět skořice a znít některá ze Sinatrových vánočních koled....

Ještě před tím ale pro vás mám první outfit post - a s ním zůstaneme ještě chvilku v Berlíně. Pro jistotu jsem si už vzala zimní kabát a večer, když zapadlo sluníčko, jsem za něj byla opravdu ráda. Pátek byl nádherně slunečný a proto jsem si mohla dovolit ho rozepnout, dnes už bych to dost možná odstonala.
Je v mé milované šedé barvě, s velkými klopami a ze 75% vlněný, takže opravdu teplý. Nosím ho nejvíc ze všech zimních svršků, které mám, a pořád vypadá jako nový. Kupovala jsem v Mangu před dvěma lety a tak myslím, že můžu říct, že za ty peníze je to vážně dost muziky. Pokud ten svůj vysněný ještě nemáte a hledáte, nebojte se řetězců, stačí si pohlídat podíl materiálů a zpracování, samozřejmě. Říkám to všude a všem, až jsem s tím už nejspíš otravná. Ale je to jediný důvod, proč na otázku "a není ti v tom zima?" odpovídám záporně. A péřovku si můžu schovat na hory ;)


Díky zavazování v pase se mi daří vytvářet ženskou siluetu, i když mám na sobě některý z mých milovaných oversized svetrů. Jako stylingový tip tedy můžu doporučit :) A to ani nemluvím o tom, kolik pochval jsem na tenhle kabát slyšela. Je to zkrátka nadčasový kousek, který vás jen tak neomrzí. Letos mi přibyl ještě o něco výraznější kabát v červené barvě a téměř pánském střihu, který se tu určitě ještě objeví :) A tohle vlastně můžete brát jako volné pokračování článku o podzimních základech šatníku.

Užívejte si poslední klidnější dny, na příště chystám článek o mých beauty oblíbencích. Tak se zastavte!


  • Share:

You Might Also Like

0 thoughts