Fashion is Fun

By Veronika - 8:00Krásné úterý, moji milí! Dnes budeme pokračovat v duchu módy :) V plánu jsem měla vyfotit vám outfit trochu jiný, ten den jsem si ale zrovna vyzvedávala tenhle kabát ze Zoot, takže jsem to samozřejmě nevydržela a rovnou si ho v autě převlékla. Nic "čerstvějšího" se v outfit postu už nejspíš nikdy neobjeví,  haha. Láska to byla na první pohled, ještě ve slevách, takže se nemohlo stát nic jiného, než že jsem si odnesla rovnou dva. Než ale dojde na ten druhý, bude při nejmenším květen, zatím, s dovolením, zůstanu u ověřené vlny.


Jak vám vychází novoroční předsevzetí? Držíte se, nebo jste už porušili? Jak jsem psala před dvěma týdny, já si žádná moc nedávám - i když vlastně letos jsem si slíbila, že se budu víc věnovat sama sobě a do toho bych zařadila i to, že chci zkoušet nové věci a nebát se změn. A jedním krokem z těch nových věcí a změn je i fakt, že jsem si pořídila kabát jiný, než jednobarevný. I když tedy tohle není žádná divočina, naopak věřím, že s ním budu pár let dělat parádu. Má pánský střih (který mám tak moc ráda), skvělou délku a vzor, který je aspoň trochu odlišný a můžu vás ujistit, že ještě minulý rok bych o něm jen snila. Příměs vlny je už jen třešnička na dortu.


Celkově jsem si ve slevách pořídila víc kousků, které jsou opravdu hodně mimo můj standard, ale zaujaly mě na první dobrou a to je u mě znamení, že to za to stojí. Vím, že spousta mých kamarádek a kolegyň má takový ten pocit, že jim by to neslušelo, protože tohle a tohle nenosí, ale že by chtěly... Nebojte se trochu vystoupit z vlastního stínu, nebojte se reakcí okolí (které svými poznámkami dokázalo otrávit život nejedné holce) a prostě to zkuste. Nehledejte výmluvy, hledejte příležitosti. Ti, co vás od toho nejdřív odrazovali, si vás začnou vážit za odvahu a třeba to "nakopne" k něčemu podobnému i je. A teď nemluvím jen o pestrobarevném svetru nebo sukni s tylem! Zamyslete se, kolikrát neuděláte něco jen proto, že okolí by řeklo to a to. Není to škoda? Musíme být opravdu všichni stejní, abychom se líbili všem a náhodou nevybočovali? Vykašlete se na okolí a dělejte to, co sami chcete. Ve všem :) Ostatně to, že vás někteří počastují štiplavými poznámkami je důvod toho, proč některé ženy vůbec neřeší, co si na sebe vezmou a ulice v Česku vypadají, jak vypadají :) I oblečení je komunikace a vyjadřujeme tím navenek svůj názor, tak neříkejme okolí, že jsme sami sobě ukradení. Nehledě na módní výstřelky v divadlech a na společenských událostech, to má člověk vážně pocit, že se dotyčný spletl a původně šel jinam. O tom ale až někdy příště :)


Omlouvám se za vsuvku životních mouder, ale když tak poslouchám své kamarádky, umím si představit, kolik lidí to řeší. A mám pocit, že třeba právě tohle by mohlo někomu pomoci :)
Věřte si a užívejte si módu, je to hlavně hra :)


V.

  • Share:

You Might Also Like

0 thoughts