Dots

By Veronika - 20:55


Krásný večer! Jak jste si užili víkend? Doufám, že jste neumrzli a věřím, že toto je opravdu už vážně poslední záchvěv zimy. Jak mám ráda sníh a mráz, koncem března už mi nevadí, když se teploty vyhoupnou nad bod mrazu a můžu odložit alespoň jednu z osmi vrstev. Tak budeme doufat!
Minulý víkend, který už byl tedy vážně jarní, jsem převedla do praxe jeden z horkých trendů letošního jara, který mě překvapivě chytil - puntíky. Protože košile a jim podobné střihy přímo miluju, nebylo to dlouhé rozmýšlení. V mém šatníku byste do nedávna puntíky hledali marně, teď jsem za tu trochu oživení ráda a s příchodem nové sezony o to víc. Ona to teda není v té černobílé kombinaci zase kdo ví jaká divočina, ale pokud právě toužíte po něčem pro vás ne úplně tradičním, držte se osvědčené klasiky a vašich oblíbených barev. S novým prvkem se díky tomu sžijete mnohem snáze, věřte mi :)


Červený kabát, který už snad brzy nechám vyčistit a pověsím ho hodně hluboko do skříně, byl dalším pro mě dost zásadním rozhodnutím a koupí. Před půl rokem jsem se totiž zařekla, že se budu snažit alespoň trochu vystupovat ze své komfortní zóny a že by nebylo na škodu občas zařadit do svého šatníku i jinou barvu, než šedou, bílou a černou. Nikdy bych nevěřila, kolik pochval uslyším! Nehledě na to, že pokud se cítíte ve svém oblečení dobře, je to na vás vidět na první pohled a určitě znáte i ten super pocit, který pak sami ze sebe máte. A o zvedání sebevědomí jde v módě dvojnásob, no ne?Nemusím snad příliš zdůrazňovat, že červená barva je výrazným elementem a každému outfitu dodá ten správný nádech ženskosti. Přímo vybízí ke kombinování s pánskými střihy, které díky ní nebudou působit přílilš tvrdě. Win-win :)


Máte taky nějaký kousek, kterým jste překročili svoje "hranice"? Nebo na který odvahu stále sbíráte?
Mějte se krásně!


V.
  • Share:

You Might Also Like

0 thoughts