What to Wear This Season - Part 2

By Veronika - 21:04


Krásný pondělní večer přeji! I když trochu upršený, ale jsem si jistá, že po tom úžasně jarním víkendu ten jeden den přírodě odpustíme, ne?
Každopádně předchozích pár dní už jsme měli možnost vidět první módní vlaštovky i v ulicích a pro úplnost jsem si připravila další tipy na to, co v obchodech nenechat ležet ladem. Zvlášť pokud po dlouhé zimě toužíte po nějakém tom oživení, bude se vám následujícíh pár řádku docela hodit. Tak jdeme na to?


Pastel colors

Pastelové barvy slaví velký návrat. Po předchozích sezonách, kdy jsme houfně kupovali neonové kousky, se barvy vrátily v mnohem umírněnější (a pro většinu v mnohem schůdnější) variantě. Ano, řeč je o dětsky jemných odstínech nejčastěji růžové, modré a zelené, které ve výlohách rozhodně nepřehlédnete. Záleží už jen na vás, jak je zkombinujete - skvěle bude vypadat monochromatický outfit, nebo například baby pink se sytou tmavě zelenou. Móda je hra, tak se odvažte a přívítejte první jarní paprsky se svěžím lookem. Jak na to?
Layers and ruffles

Vrstvy, třásně, volány... Není nic ženštějšího, než volány. Kdekoliv! Letos budou prostě všude - kalhoty, košile, šaty a sukně, kabelky. Navozují super letní atmosféru, mám je ráda proto, že mě aspoň myšlenkami přenesou na letní festival, outfitu dodají trochu bohémský nádech a pokud si chcete vzít jen džíny a conversky, s volány na halence budete tak trochu víc šik. Pamatujte však na jedno jednoduché pravidlo - čím objemnější kousek s volány, tím užší/vypasovanější by měl být zbytek outfitu. Jen tak předejdete tomu, že budete vypadat jako chodící zákusek.Transparent

Hlavně šaty a sukně dostaly nový kabátek. Tedy spíš si hodně odlehčily - v kurzu jsou totiž transparentní materiály a tím pádem se pod svršky začaly objevovat kalhoty a legíny. A ano, prosím, toto je jediná možnost, jak legíny nosit, když tedy pominu fitko. Opravdu nikdo se na to nechce dívat. Pamatujte na to a šiřte to dál. 
Toto je trend možná pro trochu odvážnější, respektive ne každý snese pocit kalhot pod šaty. Pokud to ale zvládnete, můžete se těšit z neotřelé kombinace a obdivných pohledů.Photos - Pinterest


Kromě těchto trendů se stále těší oblibě taky pánský styl a pokud milujete saka, košile a cigaretové kalhoty, přijdete si i tuto sezonu na své. Jak ale kombinovat pánské prvky, abyste si zároveň zachovaly dámskou tvář? O tom zase příště :)
Krásný večer!

V.

  • Share:

You Might Also Like

0 thoughts