Green Dress

By Veronika - 21:45


Hezký večer, moji milí :) Dnes to tu bude opět trochu víc o módě. Pamatujete, jak jsem kdysi na podzim psala o vystupování ze své komfortní zóny a zkoušení nových věcí? Tak tyhle šaty jsou výsledkem mého snažení :)
Narazila jsem na ně náhodou (jak jinak) a svojí barvou mě zaujaly na první pohled. A to jsem nikdy nebyla fanouškem zelené barvy! Pryč jsou taky doby, kdy jsem toužila mít o aspoň 10 centimetrů míň - to bych si totiž tenhle střih jen tak snadno dovolit nemohla (taky máte na sobě něco, co jste v pubertě nesnášeli a teď jste za to vážně rádi?) Naštěstí jsem se ale nezdrcla a dnes hrdě nosím celých svých 180 centimetrů a asi tak obden za každý z nich děkuju. I díky tomu mi totiž spousta stylingových ošemetností prochází :) Libuju si v oversized střizích, neforemných svetrech a zkrácených délkách, stejně jako v teniskách a nejnověji i letních pantoflíčcích. To všechno jsou totiž prvky, které s malou postavou dokáží nadělat neplechu.


Pokud jste ale menšího vzrůstu a přesto si chcete dopřát trochu romantiky v podobě dlouhých šatů nebo sukní, držte se jednoduchého pravidla - vypasovaný střih, zvýšený pas a délka až skoro úplně na zem. Nejlépe všechno tohle dohromady! To jsou totiž detaily, které postavu opticky prodlouží a přidá jí ženskost. A zvládnete to i bez podpatků :) Pokud ještě navíc přidáte svislé proužky nebo výstřih do V, máte vážně vyhráno!
Zkrátka, téměř každý prvek má nějakou variantu i pro typ postavy, ke které se na první pohled nehodí, stačí jen hledat. Anebo se někoho zeptat :)
Hlavní ale je cítit se dobře, protože jen tak budete působit spokojeně i na okolí.

Jak jste na to vy s trendy, které jste si dřív na sebe nevzaly? Vystupujete ze svého vlastního stínu, nebo se držíte osvědčeného? :)

V.

  • Share:

You Might Also Like

0 thoughts