Weekend uniform

By Veronika - 8:30


Dobré úterní ráno! Abych to tu zase trochu ozvláštnila, po sérii cestovatelských článků tu mám jeden outfitový. Ještě mám teda připravené fotky z Dolomit a taky se na ně dostane, dnes se ale pojďme ještě na chvíli přenést do nádherné skoro letní neděle.
Téměř celý den jsme s mužem strávili venku - procházeli jsme se Prahou, po několika letech zavítali na Střelecký ostrov a dali si kávu na zahrádce Kofárny, kde jsem si jen v tričku užívala hřejivých paprsků. To, že těch pár týdnů babího léta, které pak vystřídá sychravo a mlha namrzající na holých stromech, prostě miluju (ano, vážně), už víte. Přitom se mi vůbec nechce věřit, že za dva měsíce už budeme pomalu míchat bramborové saláty, cukroví bude vonět po celém bytě a i já už mám v hlavě několik dárků pro mé blízké.


Na sebe jsem si vzala svojí víkendovou uniformu, takže vlastně není moc o čem povídat - boyfriend džíny, volné bavlněné tričko, koženkovou bundu a pod ní ještě oblíbené lehké kimono. Kabelka je moje oblíbená, tu dusty blue barvu prostě miluju :)


Na srdci dnes mám ale něco úplně jiného, než módní prvky. Chci psát o radosti, kterou poslední dny mám i díky lidem v mém okolí. Když jsou spokojení a šťastní přátelé a rodina okolo mě, je to všechno tak nějak stokrát lepší. A letos se to vážně daří! Jak jsem už několikrát psala, věřím, že všechno se děje z nějakého důvodu a že všechno špatné má být jen další krok k úspěchu a štěstí. A jsem ráda, že hned několika mým blízkým se letos povedlo to, na co si počkali hodně dlouho. Osamoceným večerům i pocitu, že je všechno na nic, se postavili čelem a nevzdali to přesto, že někdy už určitě měli pocit, že jsou se silami na konci. Nebo někde hodně blízko konce. Asi každý si někdy prožil tu bezmoc, kdy opravdu chce něco změnit a nejradši by se okamžitě sebral, vyběhl ven a popadl první příležitost za pačesy a chopil se jí. Takhle jednoduché to bohužel ale není a většinou správnou příležitost nepoznáme hned na první pohled.
Naštěstí vesmír funguje dokonale a já se teď můžu společně s nimi a přihlouple se usmívat nad "cizím" štěstím. Od toho přece přátelé jsou, abychom se radovali společně, ne?


Takže - buďte šťastní tak, jak jen to jde! A pokud zrovna vy máte "období blbec", věřte, že až se to otočí (a že se to opravdu stane), uvidíte jasně, co pozitivního vám to přineslo.

Krásný začátek týdne a usmívejte se :)

V.

  • Share:

You Might Also Like

0 thoughts