Aviator Jacket

By Veronika - 10:03


Ráda bych napsala něco duchaplného, motivačního, nebo zkrátka jen předala nějaké to moudro dál, ale ne vždy je na podobné texty nálada a tak před přívalem cestovatelských fotek věnuji pár řádků něčemu více povrchnímu. Po dvou letech přemýšlení, hledání a zvažování jsem totiž v povánočních slevách narazila na tuhle bundu a protože se právě díváte na fotky, je jasné, jak to dopadlo.
Nejedna moje oblíbená inspirativní fashion holka ji má v šatníku, tak jsem trochu prohledala pinterest a instagram, načerpala inspiraci a po schválení i od muže (!!) ji objednala. Obrovskou výhodou je, že je z kolekce tall, takže žádné krátké rukávy a holá záda (nesnáším!). Ještě jsem hodně váhala nad vínovou barvou, nakonec ale vyhrála černá klasika. Jsem si jistá, že i tu druhou v jiné barvě bych unosila ažaž, haha.


Bundy jsou pro mě základem šatníku. Nemám jich moc, obecně nerada schraňuji oblečení, které prakticky neunosím, protože je téměř totožné. Ale taky nemám zrovna dvě, že. Každopádně se řídím tím, že když už si chci pořídit nějakou další, měla by být jiná, než ty, které mám. Nenajdete tak u mě třeba dvě džínové bundy, dva černé koženkové křiváky, nebo dvě parky. I když mě samozřejmě móda a vymýšlení outfitů baví, nemám ráda plýtvání a zbytečnosti a v oblečení to platí neméně. A v neposlední řade mi jistě poděkuje i moje peněženka, co si budeme povídat. Proto vždy předem přemýšlím i nad kombinacemi, ve kterých budu moct daný kousek využít. Aviator jacket, nebo letecká bunda, chcete-li, je skvělý prvek k "rozbíjení" velmi žensky laděných outfitů - noste ji s šaty, sukněmi, podpatky a kabelkou. Pokud chcete něco víc casual, volte džíny nebo slim kalhoty, biker boots nebo tenisky a vlněnou čepici - záleží jen na vás, jak chcete nechat outfit vyznít. Pokud se pro aviator jacket rozhodnete, jsem si jistá, že vás nepřestane jen tak bavit.
Boty jsou z podzimní kolekce Baťa a musím říct, že na to, jak jsou vysoké, jsou díky širokému podpatku opravdu pohodlné a zlvádnu v nich v pohodě celý den. Neodpustila jsem si ani milovaný baret Tonak, který jsem našla pod stromečkem :)


Hledáte podobnou bundu? Mrkněte na ZOOT, kde aktuálně probíhají slevy a u některých kousků už zbývá jen pár posledních velikostí.

Mějte se krásně a příště si dáme zase trochu cestování :)  • Share:

You Might Also Like

0 thoughts