Hola v novém roce!

By Veronika - 8:30


Vůbec nechci psát shrnutí za minulý rok, ani seznam předsevzetí na rok další, nejsem totiž fanoušek ani jednoho. I přes to ale doufám, že jste si oslavy užili a pokud jste se s úderem prvního lednového dne rozhodli změnit cokoliv ve svém životě, vyjde vám to a vydržíte! (Nejlepší je najít si sparing partnera, aspoň to dodržování pak jde snáz ;) Jakmile se  nový návyk dostane do vašeho každodenního života a nebudete přemýšlet nad výmluvami, proč to zrovna dnes nejde, máte vyhráno. Tak držím palce :)


Tyhle fotky vznikly v krásné vánočně naladěné Vídni ještě před svátky a musím říct, že město se mi vyzdobené světýlky a stromky na každém rohu vážně moc líbilo. Miluju Vánoce a tradiční výzdobu, takže si asi umíte představit, jak jsem si ty procházky užila. I když bych si místo kabátu vzala raději péřovku nebo rovnou spacák, jak bylo vlezlo :D Jinak se ale víkend u přátel opět víc než povedl a jsem vždycky neskutečně ráda, když mám možnost projít si město s někým, kdo tam žije a má ty nejlepší tipy. Taky mě bavilo, že se nějaký alespoň malinký trh našel i na sebemenším náměstí a vy jste tak téměř ani nestihli dopít jeden svařák, když už jste si měli vybrat další. Pak si dáte trdelník u stánku, kde prodávají Češi a je to :D


Vánoční svátky a oslavy silvestra jsem si (už tradičně) užila s antibiotiky a byla tak podruhé za sebou nucena odpočívat i fyzicky. Což není úplně na škodu, ale umím si představit lepší čas na nucené válení se doma. I když ne, lepší čas není žádný. Tak doufám, že jsem si to alespoň vybrala a bude zase klid.
Jak jste si oslavy užili vy? Na horách, ve městě, doma, s přáteli? Já si říkám, jestli na všechny ty oslavy čehokoliv už nejsem trochu stará...:D Krásný začátek ledna!

V.


  • Share:

You Might Also Like

0 thoughts