Gold dust

By Veronika - 8:00


Taky máte každé roční období spojené s něčím, co vám ho vždy připomene? Nemyslím teď venkovní teplotu :D Pro mě to poslední roky jsou určitě doplňky - trochu boho, trochu barev a začala mě bavit zlatá. Na těchto fotkách paradoxně doplňků moc nenajdete, šaty jsou samy o sobě natolik výrazné, že jsem je už jen doplnila perličkovou sponkou do vlasů, černými sandálky a zlatým psaníčkem. Právě jejich barva mi ale dokonale navodí tu správnou letní náladu, třeba i na svatbě, kde vznikly tyhle fotky.


Šaty pro mě tentokrát byly trošku oříšek. Představu jsem měla docela jasnou, na žádném online shopu jsem ale nenašla nic, co by se mi opravdu líbilo. Až jsem úplnou náhodou narazila na tyhle zavinovací a bylo jasno. Jednoduchý a možná pro někoho až trochu "usedlý" střih vyvažuje právě jejich barva a struktura a v tom tkví to kouzlo - když už divočina, tak jen jedna :) Jen si představte, kdyby šaty téhle barvy byly ultra krátké, na ramínka s výstřihem větším, než je zdrávo... Byly by vhodné akorát tak pro dvacetiletou holku někam na diskotéku. Dobře, ani tam ne, ale všem nám bylo dvacet a pamatujeme si, co jsme nosily (anebo nosit chtěly). Pokud ale jeden výrazný prvek spojíte s něčím trochu "obyčejným", najednou to funguje. Volné rukávy v příjemné délce k loktům navíc ochránily proti ostrému sluníčku :) Lehoučký materiál a sukně ke kolenům už jen podtrhly celkový dojem.
A abych přispěla i něčím praktickým - pokud jste menší postavy a přesto chcete vyzkoušet midi délku, zkuste zvolit asymetrický střih. Opticky vás to prodlouží a i když bude sukně jednobarevná, bude zajímavá.
Krásné léto v šatech! :)  • Share:

You Might Also Like

0 thoughts