Leather pants

By Veronika - 8:00


Ahoj ahoj! Jak si užíváte poslední trochu teplejší podzimní dny? Myslím, že letošní léto se nám tak trochu přehouplo až do října, protože takhle krásný podzim snad nepamatuju. A jsem si jistá, že i ti nejzapálenější milovníci léta museli alespoň poposkočit radostí nad počasím posledních týdnů :) Ostatně fakt, že i já jsem si dala v říjnu zmrzlinu při procházce Salzburkem, mluví sám za sebe.
Dnes bych vám ale chtěla ukázat další z mých oblíbených "divnokalhot", které můžete právě vidět na fotkách. Jak jsem psala v nedávném článku, poslední měsíce si ujíždím na netradičních a na první pohled ne zrovna moderních střizích. Svědčí o tom i fakt, že přítel mojí mamky můj outift okomentoval tak, že "takový mrkve jsem nosil když mi bylo 20". No, mně 20 už není a přišla jsem jim na chuť až teď a jsou to spíš tepláky.


Díky typu mé postavy jsem několik let nemohla sehnat koženkové kalhoty, které by mi sedly - materiál není zrovna elastický a tak vám nedává moc prostoru k manévrování. V mém případě to vypadalo asi tak, že v mojí standardní velikosti jsem měla problém dostat kalhoty přes boky a zadek, aby mi v pase odstávaly. O nízkém pase ani nemluvím (ten jsem neměla ráda nikdy, natož ve třiceti, kdy se nejvíc sexy částí těla stávají kotníky). Když jsem v obchodě zahlédla tenhle teplákoidní pár, zajásala jsem. Volný střih, zkrácená délka a guma v pase? Beru! Super materiál, který daný střih povyšuje na jiný level, kombinuju nejradši s oversized košilí. Skvělá volba bude taky pletenina (ta ostatně spolu s krajkou zachraňuje všechny kožené/koženkové kousky), takže už se těším na chladnější dny a velké svetry. Protože ale bylo ještě krásně teplo, k bílé košili jsem vzala oversized denimovou bundu, tenisky a úsměv a mohla jsem jít. Na neformální večerní akci bych vyměnila bundu za sako, tenisky za tělové lodičky a rázem bych měla neotřelý outfit, který zaujme a rozhodně nebude nudný.



Protože vás podle všeho outfitové články baví nejvíc, už teď chystám další s tipy co a jak nosit. Pokud byste ale měli nápad na něco, o čem byste si rádi přečetli, klidně mi napište! :)

Budu se těšit, V.

  • Share:

You Might Also Like

0 thoughts