Windy coat

By Veronika - 8:00


Krásný pátek! Doufám, že přežíváte tohle zvláštní období ve zdraví a ne jako já - minulý týden jsem se poprala s nachlazením a rýmou, jakou jsem snad nezažila, a završila to antibiotiky. Díky tomu taky držím suchý únor a znovu se přesvědčuju, že na rčení "tělo si samo řekne, co potřebuje", vážně něco je. Aspoň jsem se donutila fyzicky trochu odpočívat a na pár týdnů vynechat víno :)
Kromě nejčerstvějších novinek ze světa zdraví a počasí mám ale i pár fotek, které vznikly ještě předtím, než jsem zahájila jarní pročištění organismu.

Vidět na nich můžete oblíbený kabát, který tahám už čtyři roky a tak můžu s klidem říct, že i v konfekci lze najít svršek, který vám vydrží dělat parádu a zahřeje vás několik sezon. Šedý zimní kabát je klasika, která nikdy z módy nevyjde a tak nemusíte litovat vynaložených peněz, naopak - tohle je přesně ten kousek, do kterého s klidem investujte. Podíl vlny je zásadní, vždy se tedy dívejte na cedulku. Svetr šedozelené barvy a netradičního střihu s širokými rukávy mě neskutečně baví a je na něm krásně vidět, jak dokáže celý outfit oživit. Kožené kotníčkové boty tahám skoro celou zimu, pokud vyloženě nemrzne nebo není sníh. A ne, tyhle nejsou ty, o kterých jsem mluvila v minulém článku o botách :) Kabelka je úlovek z Milána a zkrátka láska. Před nějakou dobou jsem došla do stavu, že už nebudu kupovat levné kabelky z řetězců, ale že začnu s pomalou obměnou za ty kvalitní a nadčasové. A jak postupně dosluhují polyuretanové krásky, vyměňuji je za detailněji zpracované kousky, které vydrží déle, než do příštího léta. Přesto, že jsem nikdy nebyla ten typ holky se skříní plnou kabelek, asi jim začínám přicházet na chuť! Docela rozdíl od prváku na střední, kde jsem nosila batoh jen proto, že jsem se styděla vytáhnout kabelku...:) Jo, někdy jsem vážně ráda, že už mi není 15.

A co vy, investujete raději do bot nebo kabelek? Nebo do něčeho úplně jiného? :)

V.


  • Share:

You Might Also Like

0 thoughts