Barva letošního jara?

By Veronika - 8:00


Green is the new black. "Šalvějové zelená" se nazývá ten zvláštní odstín, který teď můžete vidět doslova všude. A s přibývajícími jarními kousky v obchodech se to jistě zazelená ještě více. Osobně příliš nepodléhám barevným trendům a zpravidla čím výraznější odstín je, tím spíše mě nechá chladnou. Pamatujete na neony před pár sezonami? :)

Zvláštně zastřené zelené jsem ale přišla na chuť dokonale a moc mě baví nejen asociace s jarem, pro které je to vlastně evergreen. Nejen díky nespočtu odstínů všech možných barev se postupem let sama utvrzuji, že v mém šatníku může mít místo opravdu jakákoliv. Zelenou počínaje! 

Streetstyle na letošních jarních fashion weeks se hemžily nejen bizarními kombinacemi materiálů, které nejspíš neumíme ani pojmenovat, ale i outfity v příjemně zelených odstínech. A tak jsem prozkoumala Pinterest a vybrala pár fotek, které by mohly přesvědčit i vás o tom, že zelená může být vaše oblíbená barva :) Nebo že ji alespoň vezmete na milost, pro jednu sezonu. Pokud preferujete vybírat si barvy oděvu podle barevné typologie, máte možnost se pěkně vyřádit - letošní jaro totiž nediktuje jen jeden odstín, ale rovnou všechny. Od svěží mentolové, přes khaki, lahvovou nebo smaragdovou až po turmalínově zelenou, každý si najde to svoje. A nebojte se odstíny kombinovat, vyniknou ještě více.

Tak co, přizvete barvy i do vaší skříně? Pokud se rozhodnete, že ano, myslete na to, že by vám nový kousek měl dělat radost déle než do začátku léta.

Zdroj: @Pinterest

  • Share:

You Might Also Like

0 thoughts